Dołącz do nas i stwórzmy razem magiczne wspomnienia na całe życie!

HELLO

PRZEWIŃ, ABY DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ

Justyna

MARKETING

Marcin

MANAGER

Cześć, jestem Justyna i zajmuję się marketingiem, dekoracją oraz social media w Uczcie w Beskidach. To dla mnie prawdziwa przyjemność spełniać Wasze marzenia i realizować niemożliwe rzeczy. Uwielbiam pracować nad każdym detalem, aby Wasze wydarzenia były niezapomniane.


Uczta w Beskidach to nie tylko sala weselna, ale także miejsce magicznych spotkań. Jesteśmy gotowi zorganizować dla Was wszelkie imprezy okolicznościowe oraz eventy. Chętnie pomagamy również w organizacji spotkań czy warsztatów - jesteśmy otwarci na nowe wyzwania!


Zapraszamy do naszego uroczego miejsca w Beskidach, gdzie czeka na Was niezapomniana uczta pełna smaków i wrażeń. Skontaktuj się z nami, a razem stworzymy wyjątkową atmosferę, o jakiej zawsze marzyliście. Jesteśmy tutaj po to, aby sprawić, że Wasze wydarzenie będzie wyjątkowe i niepowtarzalne.

Witajcie! Jestem managerem Uczty w Beskidach, a moje motto brzmi: nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych! Chętnie przedstawię Wam osobiście naszą ofertę i zaprezentuję nasze piękne sale weselne.


Nasza sala weselna zachwyca elegancją i stylem, dostosowujemy ją do Waszych indywidualnych potrzeb. Nie musicie się martwić o żadne szczegóły, ja zajmę się wszystkim za Was - od menu, aż po atrakcje dla gości. Dzięki mojemu doświadczeniu i zaangażowaniu, Wasze przyjęcie będzie niezapomnianym wydarzeniem, które zostanie w Waszej pamięci na zawsze.


Jeśli szukacie idealnego miejsca na Wasze wesele w Beskidach, to jesteście we właściwym miejscu! Skontaktujcie się ze mną, a razem stworzymy niepowtarzalne wydarzenie, które pozostanie w Waszych sercach na zawsze. Jesteście gotowi na niezapomnianą ucztę? Jako manager Uczty w Beskidach jestem do Waszej dyspozycji!

Masz pytania?

uczta w beskidach

wesela wesela wesela

uczta w beskidach

eventy eventy eventy

uczta w beskidach

Uczta w Beskidach, tu marzenia stają się rzeczywistością!

Nie czekaj, skontaktuj się z nami już teraz

i pozwól nam spełnić Twoje marzenia!

REZERWUJ TERMIN

Kameralna

Balowa